Pfizer/BioNTechi vaktsiinitarned vähenevad Euroopasse vähemalt kuuks ajaks tootmisvõimsuse suurendamise nimel. Uudis tuli ühepoolselt ja ootamatult.

- Pfizer/BioNTechi vaktsiiniampulle tuuakse Eestisse ajutiselt vähem.
- Foto: Raigo Pajula, terviseamet
Vaktsiinitarnete vähenemisest teatas reede lõunal Norra, Rootsi ja Soome meedia ja kirjutas Reuters. Esimesed jutud tarnehäiretest hakkasid eile, hommikul ja päeval tuli ametlikke kinnitusi nii ravimifirma Eesti esindajalt kui ka välismaalt.
Seotud lood
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.