• 19.01.21, 17:04

"Pealtnägija": Valga haigla juht pakkus koroonavaktsiini klubivendadele

"Pealtnägija" kätte jõudnud kirjadest nähtub, et Valga haigla juht ja Reformierakonna liige Margus Ulst pakkus vaktsiini väljaspool järjekorda oma Rotary klubi vendadele, kelle hulgas on palju prominente.
"Pealtnägija": Valga haigla juht pakkus koroonavaktsiini klubivendadele
  • Foto: Shutterstock
Kuigi ministeerium ja terviseamet said vaktsineerimiskava eiravale plaanile jaole ning eliidi vaktsineerimine althõlma jäi ainult katseks, uuris "Pealtnägija" – kuidas sai haiglajuht teoorias range järelevalve all vaktsiini üldse sellisel moel pakkuda. Loe edasi SIIT.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele