• 19.04.21, 16:26
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Meditsiiniuudiste toimetuse kogemus COVID-19: neli erinevat haigust

Kuna Meditsiiniuudiste toimetuse kuuest liikmest neljal õnnestus veebruaris-märtsis jääda COVID-19 kätte, saime omal nahal kinnitust, kui erinäoline see haigus on.
Meditsiiniuudiste põdejad on tervenenud ja tööl tagasi (vasakult): Triin, Tuuli, Karin, Kadi.
  • Meditsiiniuudiste põdejad on tervenenud ja tööl tagasi (vasakult): Triin, Tuuli, Karin, Kadi.
  • Foto: Ergo Sander
Me põdesime justkui erinevaid haigusi: kes kopsupõletikku, kes bronhiiti, kes nohu ja kes kõhugrippi. Antikehi tekkis küllaltki vähe kõigil.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.05.26, 14:49
Ravimite õige ettevalmistus aitab vältida vigu ja ajakulu
Ravimite ettevalmistus ja manustamine nõuab täpsust. Professionaalsed süsteemid nagu ravimijaotajad, ravimikandikud ja nädalasüsteemid tagavad, et iga ravim oleks omal kohal ja õige ajal kiirelt ning mugavalt kättesaadav.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele