Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kiik: tuleb rekordiline tarnete nädal
Terviseameti tänases COVID-19 infotunnis kinnitas terviseminister Tanel Kiik, et sel nädalal on kõigi eelduste kohaselt jõudmas 130 000 koroonavaktsiini doosini, mida võib pidada seni rekordiliseks tarnemahuks.
Terviseameti nakkushaiguste osakonna juhataja Hanna Sepp tõi välja, et Eestis on COVID-19 haigestumise 14 päeva haigestumus 100 000 in kohta 447. Eelmine nädal tõi 2730 uut haigestumist, mida on u 20% vähem kui nädal varem. Nakatumisnäitaja R on Eestis u 0,8.