• 03.05.21, 15:30

Koroonaviiruse sisaldus reovees on püsinud stabiilne

Tartu Ülikooli juhitava reoveeseireuuringu värsked tulemused näitavad, et koroonaviiruse sisaldus reovees püsib viimaste nädalate võrdluses üsna stabiilne.
Viirusesisaldus on reovees püsinud samal tasemel terve aprilli jooksul.
  • Viirusesisaldus on reovees püsinud samal tasemel terve aprilli jooksul.
  • Foto: Shutterstock
Viirusesisalduse üldise tagasihoidliku vähenemistempo juures paistab silma Harjumaa, kus on kahanemine toimunud teiste maakondadega võrreldes veidi kiiremini.

Seotud lood

Uudised
  • 15.03.21, 07:00
Teadlased: lähinädalad Covid-19 nakatunute hulga langust ei too
Tartu Ülikooli juhitava reoveeuuringu läinud nädala tulemused näitavad, et koroonaviiruse kogus on pea kõigi suuremate linnade reoveeproovides suur.
Uudised
  • 22.01.21, 15:01
Reoveeuuring: nakkusohtlikke inimesi on hulgaliselt üle kogu riigi
Koroonaviiruse esinemine reovees on püsinud aasta algusest saadik stabiilne. Seireuuring kinnitab koroonaviiruse võrdlemisi suurt olemasolu pea kõigis maakondades.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele