• 17.05.21, 13:43

VAATA: COVID-19 olukord

COVID-19 vaktsineerimise olukorrast andsid tänasel pressikonverentsil ülevaate töö- ja terviseminister Tanel Kiik, COVID-19 vaktsineerimise töörühma juht Marek Seer ning töörühma juhi asetäitja, Lääne-Tallinna Keskhaigla juht Arkadi Popov.
Töö- ja terviseminister Tanel Kiik.
  • Töö- ja terviseminister Tanel Kiik.
  • Foto: Andras Kralla
Pressikonverentsi saab järele vaadata siin.
Eestis on viimase 14 päeva haigestumus 100 000 inimese kohta on 312,5 ning esmaste positiivsete tulemuste osakaal tehtud testide koguarvust 6,8%.
Ööpäeva jooksul avati haiglates uusi COVID-19 haigusjuhtumeid kokku 21, haiglaravi vajab 232 patsienti.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Eestis on vaktsineerimisi tehtud kokku 401 317 inimesele, vaktsineerimiskuur on lõpetatud 179 083 inimesel. Üle 70-aastaste hõlmatus vähemalt ühe vaktsiinidoosiga on 64%. 70+ vanusegruppi on üle 60% vaktsineeritud kõikides maakondades, välja arvatud Ida-Virumaal.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 27.05.25, 12:38
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus otsib arsti
Hea arst! Tule ja anna oma väärtuslik panus, et terviseraskustesse sattunud inimesed saaksid võimaluse elada võimalikult toimekat ja rahuldustpakkuvat elu!

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele