Joel Starkopf: ravimeeskonnas on kõik võrdselt tähtsad
Tartu Ülikooli Kliinikumi kriisijuhtimismeeskonna juht professor Joel Starkopf juhtis 20 aastat kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliinikut. Sel kevadel otsustas ta ameti üle anda ja alustas aprillist tööd Tartu Ülikooli kliinikumi juhatuses teadus- ja arendustegevuse juhina.
Kliinikumi teadus- ja arendustegevuse juht prof Joel Starkopf.
Foto: Joonas Sisask
Hinnatud intensiivraviarst ei luba end nimetada tipparstiks, sest parimat ravi saab patsiendile pakkuda ainult meeskonnana, leiab ta. Professori sõnul on hea arsti üks tunnuseid meeskonnatöö tegemise oskus, kirjutab ajakiri "Tööelu".
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.