Sotsiaalministeerium kavatseb muuta tervisekontrolle puudutavat regulatsiooni. Eesti Kaubandus-Tööstuskoda leiab, et kavatsus sisaldab tööandjatele ka positiivseid muudatusi, kuid samas võivad oluliselt suureneda ka tööandja kulutused.

- Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts.
- Foto: Andras Kralla
„Igati positiivne on, et tervisekontrolli otsused muutuvad tulevikus digitaalseks ning need jõuavad tööandjani infosüsteemi kaudu, mis tähendab, et ära jääb paberdokumentide edastamine ja säilitamine,“ ütles Eesti Kaubandus-Tööstuskoja peadirektor Mait Palts ning lisas, et positiivne on ka see, et erinevad arstid saavad võimaluse omavahel e-konsulteerida ning püütakse lahendada teenuse kättesaadavusega seotud probleemi.
Seotud lood
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.