Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
PERH pandeemiaaegne kommunikatsioon pälvis autasu
Regionaalhaigla võitis Grand Prix konkursil Kommunikatsioonitegu 2020 mullu kevadel koroonakriisi puhkedes oma tipparste kaasates tehtud teavitustöö eest.
Regionaalhaigla kommunikatsioonispetsialist Elina Riispapp, sisuturunduse juht Stina Eilsen, teenistuse juhataja Hede Kerstin Luik ja Kommunikatsioonitegu 2020 žürii esimees Margus Mets.
Foto: AURELIA MINEV
Eile kuulutas Eesti Kommunikatsioonijuhtide Liit pidulikul üritusel välja Kommunikatsioonitegu 2020 konkursi võitjad. Regionaalhaigla pälvis konkursi kõrgeima tunnustuse ehk Grand Prix, lisaks avaliku sektori kategooria auhinna.