Peaminister Kaja Kallas käis teisipäeval ETVs esinedes välja idee, et pärast koolivaheaja lõppu hakatakse vaktsineerimata koolilapsi kaks korda nädalas kiirtestima.

- Tüdruk klassi ees.
- Foto: Shutterstock
Selleks on tema kinnitusel ostetud suur hulk Self Diagnosticsi kiirteste, nii nina- kui ka süljetesti versiooni. Vajab veel uurimist, kui palju õnneseenest kiirtestimüüja sellega teenib, aga sellegipoolest on üritus ette läbi kukkunud ja peamine kasusaaja ongi testimüüja. Miks?
Seotud lood
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.