• 17.12.21, 10:06

Ülemkogu otsustas koroonapassi kehtivust lühendada üheksale kuule

Euroopa Liidu (EL) riigijuhid otsustasid neljapäeval ülemkogul lühendada koroonapasside kehtivust üheksale kuule. Passide pikendamiseks tuleb saada tõhustusdoos.
Kaja Kallas kutsub inimesi mõtlema tervisele, mitte vaid tõendi kehtivusele.
  • Kaja Kallas kutsub inimesi mõtlema tervisele, mitte vaid tõendi kehtivusele.
  • Foto: Raul Mee
Peaminister Kaja Kallas ütles ERR-ile otsust selgitades, et 12 kuud ei kanna enam välja ja uue tüve eest kaitse saamiseks on vaja teha tõhustusdoos varem. Ta lisas, et paraku inimesed tihti ei mõtle ainult tervisele, vaid ka sellele, et tõend veel kehtib.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.01.26, 13:58
Tammsaare Tervisemajast kujuneb üks piirkonna suurimaid perearstikeskuseid
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele