Seni Postimaja nime kandvas hoones äärmiselt viletsates tingimustes toimetanud perearst Angela Reimal ehitas Võsule maja, kus nüüd võtab vastu piirkonna patsiente.
Võsul avati pidulikult perearstikeskus, kus nüüd teenindavad piirkonna tuhandepealist nimistut perearst Angela Reimal ja pereõde Mirjam Kulla. Tegelikult polnud see aga esimene päev, mil ruume näha sai. „Meie esimene ametlik tööpäev oli juba 14. detsembril, mil käisid terviseameti kontrollid,“ märkis dr Reimal.
Seotud lood
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.