Eelmisel aastal olid Eesti tervishoiusüsteemiga rahul 65% Eesti elanikest ja arstiabi kättesaadavust pidas heaks üle poole elanikkonnast. Eriarstiabiga oli rahul koguni 88% inimestest, selgus tervisekassa ja Kantar Emori tehtud uuringust.
Tervisekassa ja Kantar Emori läbiviidud uuringu kohaselt näitab Eesti inimeste rahulolu tervishoiusüsteemiga väikest langustrendi.
  • Tervisekassa ja Kantar Emori läbiviidud uuringu kohaselt näitab Eesti inimeste rahulolu tervishoiusüsteemiga väikest langustrendi.
  • Foto: Schutterstock
Möödunud aastal puutus Eesti tervishoiusüsteemiga kokku ühel või teisel moel 97% kõikidest Eesti elanikest. Kõige sagedamini osteti retseptiravimeid (80%), külastati perearsti või pereõde (69%), käidi hambaarsti juures (59%) või eriarsti vastuvõtul (50%), vahendab tervisekassa.

Seotud lood

Töökuulutused
  • 08.06.26, 11:32
Regionaalhaigla otsib arsti verekeskusesse
Kandideerimise tähtaeg: 31.08.26

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele