• 18.09.23, 11:44

GALERII: Eesti Proviisorapteekide Liidu konverents „Apteek on oluline“

Eelmisel nädalal toimunud proviisorapteekrite liidu konverentsil käsitletavad teemad olid apteek ja esmatasand, innovatsioonid apteegivaldkonnas ja inimkeskne apteegiteenus.
Fotol: 12. septembril toimunud EPAL konverents "Apteeker on oluline".
  • Fotol: 12. septembril toimunud EPAL konverents "Apteeker on oluline".
  • Foto: Kristi Sits
Eesti Proviisorapteekide Liitu (EPAL) kuulub ligi 300 apteeki ja 1100 apteekrit üle Eesti. Igal aastal septembris toimuvad konverentsi modereeris ETV telesaatejuht Kristo Elias.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele