• 13.03.24, 13:21

Arstidest riigikogu liikmed: kuluhüvitised seinast seina

Kui riigikogu liige Eero Merilind kulutas mullu ära pea kogu kuluhüvitise summa, siis Karmen Joller ja Irja Lutsar piirdusid väiksemate kulutustega.
Vasakult: Eero Merilind, Karmen Joller, Irja Lutsar
  • Vasakult: Eero Merilind, Karmen Joller, Irja Lutsar
Perearst ja reformierakondlasest riigikogu liige Eero Merilind kulutas mullu 14 228 eurot, kulutamata jäi sada eurot. Temal oli kõikidest saadikutest kõige suurem koolituskulu: 7524 eurot. Merilind selgitas, et tellis selle eest meediakoolitusi: esinemiseks televisioonis, artiklite kirjutamiseks jm. Koostööd tegi ta Powerhouse’i (omanik Janek Mäggi) ja PR Partneriga (omanik Ilona Leib). Merilinnu sõnul võivad sellised koolitused vajadusel jätkuda ka sel aastal. “Eesti oma ettevõtteid tuleb ju toetada,” põhjendas Merilind ja kinnitas, et sai vajalikku esinemisjulgust ja oskusi juurde.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele