Tallinna lennujaama territooriumis toimus esmaspäeval Tallinna tervishoiu kõrgkooli eestvedamisel koostööõppus, kus harjutati lennuõnnetuses kannatanutele abi andmist.

- Lisaks kooli õppuritele ja lennujaama päästemeeskonnale ja koordineerimiskeskusele osalesid õppusel päästeamet, häirekeskus, politsei- ja piirivalveamet, Tallinna kiirabi ning Lennuliiklusteeninduse AS.
- Foto: Tallinna tervishoiu kõrgkool
Lisaks kooli õppuritele ja lennujaama päästemeeskonnale ja koordineerimiskeskusele osalesid õppusel päästeamet, häirekeskus, politsei- ja piirivalveamet, Tallinna kiirabi ning Lennuliiklusteeninduse AS.
Seotud lood
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.