• 30.01.25, 16:33

ITK arstid aitasid Ukrainas sõjas vigastada saanud võitlejaid

Ida-Tallinna keskhaigla (ITK) arstid osalesid jaanuari lõpus Lääne-Ukrainas Rivne linnas kohalike arstide kõrval sõjas vigastada saanud võitlejate ravis ning taastusravis, jagades kogemusi ja tehes operatsioone.
Ida-Tallinna keskhaigla esindajad Lääne-Ukrainas kogemusi jagamas.
  • Ida-Tallinna keskhaigla esindajad Lääne-Ukrainas kogemusi jagamas.
  • Foto: ITK
“Meie eesmärk oli pakkuda Ukrainas praktilist tuge ja täiendada kohalike arstide teadmisi sõjas saadud vigastatute ravimisel,” ütles missioonil osalenud ITK taastusravikliiniku juhataja Kaupo Ole.

Seotud lood

Uudised
  • 27.05.24, 14:45
Terviseministrid arutasid meditsiinialast koostööd Ukrainas
Kiievis toimunud rahvusvahelise tervishoiupartnerluse konverentsil arutasid Balti riikide, Soome, Rootsi ja Saksamaa terviseministrid viimaste aastate koostöö tulemusi ja Ukraina toetamise jätkuvat vajadust.
Uudised
  • 06.08.24, 09:00
Eesti eksperdid aitavad Ukraina tervishoiutöötajaid abistama võitlejaid ja nende pereliikmeid
Eesti tervishoiusektorit ühendav MTÜ Meditsiiniekspordi klaster alustas projektiga, kus koolitatakse Ukraina tervishoiutöötajaid parimal moel abistama vigastatud Ukraina võitlejaid ja nende pereliikmeid.
  • ST
Sisuturundus
  • 25.04.25, 13:56
Digilahendus meditsiinis: personaalsed tööriided asenduvad nutika renditeenusega
Kui varem oli igal tervishoiutöötajal isiklik kittel, siis tänapäeva haiglates ja kliinikutes kasutatakse üha enam renditavaid tööriideid, mis on jagatud, kuid hügieenilised ja alati jälgitavalt hooldatud. Tööriiete korrektne hooldus on meditsiiniasutustes hädavajalik – see aitab vältida bakterite, viiruste ja muude haigusetekitajate levikut ning tagada ohutuse nii personalile kui patsientidele. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab kogu protsessi digitaliseerida ja vähendada riske miinimumini.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele