• 10.07.25, 13:00

Kadri Mägi-Lehtsi: haiguste varajane avastamine oleks kuldmuna ühiskonnale

Inimesed peavad saama vajalikku meditsiinilist abi juba siis, kui nad pole veel väga haiged, kirjutab ravimifirma Roche Eesti tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi Äripäevas.
“Tõenäoliselt teab iga inimene, et kergema tervisemurega (loe: haiguse alguses) on pea võimatu arstiabi saada,” nendib Roche Eesti tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi.
  • “Tõenäoliselt teab iga inimene, et kergema tervisemurega (loe: haiguse alguses) on pea võimatu arstiabi saada,” nendib Roche Eesti tegevjuht Kadri Mägi-Lehtsi.
  • Foto: Priit Grepp
Hiljuti võitis Roche Eesti turundus- ja kommunikatsiooniauhinna Kuldmuna digireklaami eest, mis tõi tähelepanu ühele väga levinud silmahaiguse sümptomitele. On põhjust olla uhke ja tänulik tiimile ning koostööpartneritele! See pani mind aga mõtlema, et peaksime ka tervishoius laiemalt, seejuures eelkõige haiguste varajase avastamise vallas üles leidma selle kuldmuna, mis tänastele probleemidele tähelepanu ja leevendust toob.

Seotud lood

Uudised
  • 18.06.25, 13:46
Roche Eesti 2024. aasta majandusaasta aruanne: keskendumine patsientide heaolule ja innovatsioonile
Biotehnoloogiaettevõte Roche Eesti OÜ avalikustas oma 2024. aasta majandusaasta aruande, mis kinnitab ettevõtte pühendumist patsientide elukvaliteedi parandamisele ja nende eluea pikendamisele. Aruandes tuuakse esile olulised edusammud oftalmoloogia, onkoloogia ja neuroloogiliste haiguste valdkonnas, mis on Roche Eesti strateegilised fookusvaldkonnad.
Uudised
  • 02.05.25, 11:01
RAADIOS Kadri Mägi-Lehtsi: ravimifirma juhina saan aidata rohkem patsiente kui arstina
Sel aastal on “Terviseuudiste“ saates uus sari "Tervisesuunajad", kus tutvustame Eesti tervishoiu tippjuhte ja arutame nendega tervishoiu arenguid ning tulevikuväljakutseid. Seekord on külas Kadri Mägi-Lehtsi, kes on ravimifirma Roche Eesti juht, coach ja koolitaja.
  • ST
Sisuturundus
  • 27.06.25, 16:26
Kas Euroopa tervishoid suudab ajaga kaasas käia? Uuenduslik ravi vajab kiiremat teed patsientideni
OECD värskes aruandes „Health at a Glance 2024“ prognoositakse, et aastaks 2050 on Euroopa Liidus (EL) üle 65-aastaseid inimesi juba kolmandik elanikkonnast. Kui lisada sellele elustiiliga seotud riskitegurid ja sotsiaalmajanduslikud erinevused, on selge, et Euroopa peab kiiresti ajakohastama oma tervishoiusüsteeme, et parandada patsientide elukvaliteeti.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele