Jaanuarist 2026 asub psühhiaatriakliiniku juhataja ametikohale doktor Merit Kudeviita, kes vahetab välja senise juhi Kaire Aadamsoo.

- Psühhiaater Merit Kudeviita
- Foto: Erakogu
Regionaalhaigla juhatuse liikme ülemarst Kristo Eriksoni sõnul osutus dr Kudeviita valituks oma kliinilise töö väärtusliku kogemuse tõttu, kirjutab regionaalhaigla. “Merit Kudeviital on ka töökogemus Soomest, mis tuleb kindlasti eriala arengule kasuks. Lisaks on ta regionaalhaiglas arendanud meie eetilisi arusaamu, olles aktiivne eetikanõukogu töös,” rõhutas Erikson ning lisas: ”Ootame uuelt juhilt aktiivset ja uuenduslikku panust psühhiaatria valdkonda.”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
120-aastaseks saanud Seewaldi psühhiaatriakliinik loodab uue asukoha ja tänapäevase hoonega vähendada valdkonna stigmatiseeritust ning kinnistada arusaama, et psühhiaatria on osa meditsiinist ja psüühikahäire kõigest haigus nagu iga teine.
Eelmisel nädalal peetud Raplamaa omavalitsuste liidu täiskogu istungil tutvustas ennast ja oma plaane Raplamaa haigla uus juht dr Kaire Aadamsoo, kes möönis kohe alguses, et ilmselt tuli tema sellele ametikohale asumine kohalolnuile ootamatult.
Mustamäele rajatav Tammsaare Tervisemaja on kasvamas üheks piirkonna suurimaks perearstikeskuseks, koondades ühe katuse alla arvestatava hulga perearstinimistuid ja laia valiku esmatasandi terviseteenuseid. Ehituses olev ja aasta pärast valmiv 6-korruseline tervisemaja hakkab teenindama enam kui 100 000 elanikku Mustamäe, Õismäe ja Kristiine piiril.