• 12.09.25, 10:09

Medtronicu diabeediravi rakendused enam teatud telefonides ei tööta

Medtronicu teatel ettevõtte diabeediravi toetavad mobiilirakendused 26. juunist enam Huawei mobiiltelefonides ei tööta. See tähendab, et rakendusi ei saa neis enam kasutada ega alla laadida.
Rakendusi ei saa neis telefonides enam kasutada ega alla laadida.
  • Rakendusi ei saa neis telefonides enam kasutada ega alla laadida.
  • Foto: Ravimiamet
Muudatus puudutab rakendusi MiniMed™ Mobile, CareLink™ Connect, Simplera™, Guardian™, Guardian Connect™ ja InPen™ ning on tingitud sellest, et Huawei seadmed ei toeta enam nende toimimiseks vajalikku süsteemi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.01.26, 12:30
Eksklusiivne võimalus kuulda KiSel-10 uuringu juhti Eestis: mida näitavad Q10 ja seleeni pikaajalised uuringud?
Kas teadsid, et kaks kõige mõjukamat toidulisandite valdkonna kliinilist uuringut – KiSel-10 ja Q-Symbio – on andnud märkimisväärseid tulemusi südame-veresoonkonna tervise, elukvaliteedi ja isegi bioloogilise vananemise aeglustamise osas?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele