• 14.11.25, 16:14

Tervisekassat soovib juhtima asuda 32 inimest

Sotsiaalministeeriumi esindaja sõnul seadis avalikul konkursil tervisekassa juhatuse esimehe ametikohale oma kandidatuuri ettenähtud tähtajaks üles 32 kandidaati.
Tervisekassa logo.
  • Tervisekassa logo.
  • Foto: Tervisekassa
Tervisekassa nõukogu esinaise, minister Karmen Jolleri nõuniku Gea Otsa sõnul tutvub tervisekassa nõukogu lähipäevil nii avaliku konkursi kui ka sihtotsingu raames kaardistatud potentsiaalsete kandidaatide nimekirjaga ning teeb seejärel otsuse, kellega liigutakse edasi järgmisesse valikuetappi.

Seotud lood

Uudised
  • 08.08.25, 14:18
Rain Laane astub tervisekassa juhi kohalt tagasi
Tervisekassa juhatuse esimees Rain Laane teatas reedel toimunud tervisekassa erakorralise nõukogu koosolekul oma tagasastumise soovist ja lubas lahkumisavalduse esitada 22. augustil toimuvaks nõukogu korraliseks istungiks.
Uudised
  • 22.08.25, 14:15
Tervisekassa nõukogu rahuldas Rain Laane tagasiastumispalve
Tervisekassa nõukogu esimehe Karmen Jolleri (Reformierakond) kinnitusel juhatuse esimehe Rain Laane tagasiastumispalve reedel rahuldati.
  • ST
Sisuturundus
  • 24.11.25, 09:55
Patsiendikindlustuse täiendav valik: maailmas tuttav mudel on lõpuks Eestis
Kui aasta tagasi oli patsiendikindlustuse valik Eestis piiratud vaid ühe, juhtumipõhise lepinguga, siis nüüd on kindlustusmaakleri Northern1 international insurance brokers OÜ eestvedamisel turule jõudnud uus konkureeriv lahendus. See vastab Eesti õigusruumi nõuetele, tugineb rahvusvaheliselt tunnustatud nõudepõhisele mudelile ja loob kauaoodatud valikuvõimaluse.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele