07.02.2007
<br />Homsel Tallinna Linnavolikogu istungil on arutelul Isamaa ja ResPublica Liidu fraktsiooni poolt algatatud eelnõu- millegasoovitakse kompenseerida neile tallinlastele- kes on ise otsustanudend vaktsineerida gripi vastu- osaliselt vaktsineerimise kulud.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele