Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Külma ilmaga töötamise põhimõtteid
09.02.2007
<br />Töötervishoiu ja tööohutuse seadus sätestab- et töökeskkonnastoimivad füüsikalised- keemilised- bioloogilised- füsioloogilisedja psühholoogilised tegurid ei või ohustada töötaja ega muutöökeskkonnas viibiva isiku elu ega tervist.
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.