14. veebruaril 2007
<br />Homme- 15. veebruaril on sotsiaalkomisjon kutsunud omakoostööpartnerid Riigikokku  sõbrapäeva kohtumisele.Kokkusaamisel tänab sotsiaalkomisjoni esimees Mai Treialpartnereid- kellega on koostöö praeguse Riigikogu koosseisu lõppevanelja-aastase perioodi jooksul hästi laabunud.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele