SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla 26.11.2007
<br />Homme- 27. novembril- sõlmivad Kaitsejõudude Peastaap ja SAPõhja-Eesti Regionaalhaigla ühise tegevuse raamlepingu- millepõhjal hakatakse edaspidi arendama omavahelist koostöödriigikaitses ja tervishoius.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele