18. detsember 2007
<br />Raadio 3 korraldatud jõuluteemalise kuulajamängu võitis RakvereHaigla operatsiooniosakond. Auhinnaks kingib Raadio 3 11 arstile-11 õele- neljale hooldajale ning haigla juhtkonnale 20. detsembriluhke jõulupeo koos õhtusöögi ja ööbimisega Taagepera lossis.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele