9. jaanuar 2008
<br />Eesti Ametiühingute Keskliit (EAKL) on taas sügavalt jahmunud janördinud sotsiaalministeeriumi käitumise peale -ministeeriumiametnikud on omaenese tarkusest valmis kirjutanud uuetöölepingu seaduse eelnõu- kuigi ministeerium on korduvaltkinnitanud et eelnõu pole olemas ja see valmistatakse ettesotsiaalpartneritega peetud läbirääkimiste tulemusena.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele