• 11.05.11, 14:41
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Vimovo (naprokseen/esomeprasool) – uus osteoartroosi ravim nüüd Eestis

Vimovo (naprokseen/esomeprasool) 500 mg/20 mg on uus kombinatsioonravim osteoartroosi, reumatoidartriidi ja anküloseeriva spondüliidi sümptomaatilises ravis.
Osteoartroosi (OA) all kannatab kuni 20% täiskasvanud elanikkonnast. Pidev mittesteroidsete põletikuvastaste ravimite (MSPVA) kasutamine valu ja põletikunähtude raviks on sagedaste kõrvalnähtude ja 25-30% juhtudest maohaavandi tekke põhjuseks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 23.10.25, 12:02
Inimeste tervise eest hoolitsemine on STADA eesmärk
STADA missiooniks on alati olnud inimeste tervise eest hoolitsemine ning usaldusväärseks partneriks olemine. Just see on aluseks meie pingutustele, et pakkuda kättesaadavaid ja kvaliteetseid ravimeid ning toetada tervishoiusüsteeme ja tervishoiutöötajaid kogu maailmas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele