Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine.
Vähiravifond „Kingitud elu“ andis välja esimese toetuse
Eelmise nädala lõpus andis Hille Tänavsuu Vähiravifondi „Kingitud elu“ nõukogu välja esimese toetuse summas 4600 eurot. Fond toetab ravimi Avastin (Bevacizumab) soetamist, mis ei kuulu vaatamata onkoloogide pingutustele haigekassa soodusravimite nimekirja.
Fondist saab esimesena toetust 63-aastane naine, kes vajab munasarja pahaloomulise kasvajaga võitlemisel ravimit Avastin (Bevacizumab).
„Rõõm, et fond on nüüdseks käivitunud nii-öelda täistsüklis. Lisaks annetuste kogumisele anname juba ka toetusi välja. Patsiendid on meid üles leidnud ning fond on neile tõesti vajalik,“ ütles fondi nõukogu esimees Toivo Tänavsuu.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.