Tulekul ülelinnaline käimispäev

Laupäeval, 30. augustil viiakse Tallinna Tornide väljakul ja Eesti Puuetega Inimeste Koja ruumides käimispäev, mille käigus toimuvad loengud,  tervisemõõtmised (luutihedus, vererõhk), käsitöö müük, heategevuslik loterii, lastehoid.

Päev algab kell 10 osteoporoositeemalise  loenguga Eesti Puuetega Inimeste Kojas aadressil Toompuiestee 10, tunni aja pärast järgneb loeng tervislikust toitumisest. Samas on võimalik mõõta oma tervist.

Kell 12 avatakse käimispäev Tornide väljakul, järgnevad soojendusharjutused ja radade tutvustamine, kell 12.30 antakse start 3 km läbijatele ja kell 12.45  stardivad 1 km läbijad.  Kell 13 viiakse läbi interaktiivne töötuba tervislikust toitumisest noortele. 

Kell 15.30 algab Artjom Savitski pooletunnine kontsert, seejärel toimub peaauhindade loosimine. Üritus lõpeb kell 16.30.

Ürituse peakorraldaja on Eesti Reumaliit, rohkete toetajate seas on ka Tallinna Spordi- ja Noorsooamet. Päeva juhib Siim Sups ja üritus on tasuta.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.