23 november 2016 07:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Koostoimete andmebaas annab väärtuslikke kogemusi

Liis Kruus, haigekassa.  Foto: Erakogu

Ravimite koostoimete andmebaasi abil saavad arstid nüüd lihtsamini hinnata patsiendi kasutatavate retseptiravimite koostoimeid.

2017. aasta esimeses pooles saab koostoimete andmebaas kättesaadavaks apteekritele, kes hakkavad hindama kasutatavate retseptiravimite, käsimüügiravimite ja toidulisandite omavahelisi koostoimeid.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee