• 08.12.16, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Rohkem tegusid patsiendi nimel!

Novembris said traditsioonilisel Meditsiiniuudiste ravimiseminaril kokku apteekrite ja ravimiettevõtete esindajad, et arutleda selle üle, mis neile muret valmistab ja rahulolu pakub.
Rohkem tegusid patsiendi nimel!
  • Foto: Anti Veermaa
Oma ettekannetega esinesid ka sotsiaalministeeriumi ja haigekassa esindajad, kes tegid ülevaate muudatustest, mis käesoleval aastal on apteekritele mõeldes tehtud.

Seotud lood

Uudised
  • 08.12.16, 11:30
Dagmar Rüütli ülevaade sellel aastal tehtust
Tervishoiuametnikud on sel aastal teinud muudatusi, mis liigutavad ravimite ja ravimisega seotud infot järjest rohkem arvutisse. Uuel aastal lisandub mitu olulist arendust.
  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 11:45
Saaremaa investeerib 100 000 eurot tervishoiutöötajate toetuseks
Tervishoiutöötajatest on Eestis suur nappus, seda eriti suurtest keskustest väljaspool. Saaremaa vald, kohalikud ettevõtjad ning Kuressaare Haigla on leidnud ja rakendanud aga mitut erinevat meedet, kuidas üheskoos seda olukorda parandada ja arste saarele tööle saada.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele