17 veebruar 2017 05:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Helmen Kütt: arstidele antud lubadustele peavad järgnema ka teod

Helmen Kütt, riigikogu sotsiaalkomisjoni juht.  Foto: Erakogu

On selge, et pöördumine, mille arstide liit mullu 3. detsembril valitsusele ja riigikogule esitas, oli tingitud murest patsientide pärast ja praeguse tervishoiu rahastamise skeemi jätkusuutmatusest, ütleb riigikogu sotsiaalkomisjoni juht Helmen Kütt.

Ootamatu oli aga see, et tervise-ja tööminister Jevgeni Ossinovski ning uus valitsus saavad ka siis suure rünnaku, kui asuvad seda enam kui kümme aastat teada olnud probleemi lahendama. Mõistetavaks muudab selle ilmselt aastaid antud katteta lubadused arstkonnale.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee