30 august 2018 14:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Arvamus: rohkem koostööd perearstide vahel

Foto: Postimees/Scanpix

Tallinnas on hetkel 266 perearsti nimistut. Nimistuid, mille suurus on üle 2000 isiku on 29. Samal ajal on Tallinnas 10 nimistut, mille suurus jääb alla 1200 isiku.

Nimistute mediaansuuruseks on 1768, Eestis kokku on nimistu mediaansuurus 1728 isikut. Seega ei saa väita, nagu oleks Tallinnas perearstide töökoormus võrreldes ülejäänud Eestiga suurem.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee