Triin Tabur • 30 oktoober 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Ülekoormatud nimistud: riik kaalub perearstidega hea tahte lepet

Kui perearstid u 20 aastat tagasi tööd alustasid, olid nimistud küll sama suured kui täna, kuid tööd poole vähem, ütleb Eesti Perearstide Seltsi juht Le Vallikivi.  Foto: Eiko Kink / Äripäev

Perearstid leiavad, et kui nimistu ületab 1600 patsiendi piiri, peaks arstil tekkima võimalus uutest patsientidest keelduda.

Postimees kirjutab, et ehkki perearstide nimistutes on ruumi, keelduvad paljud neist patsiente juurde võtmast, sest töökvaliteet hakkab kannatama.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee