Meditsiiniuudised  • 31 detsember 2018 10:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Rehemaa: lõppev aasta polnud paha

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa meenutab aastat 2018, milles oli tervishoiutöötajate jaoks mitmeid positiivseid arenguid.

Eesti Arstide Liidu peasekretär Katrin Rehemaa.  Foto: Raul Mee, fotograaf

Aasta 2018. algas kollektiivlepingu läbirääkimiste alustamiseks ettepaneku tegemisega ja juba kuu aega enne aasta lõppu sai uus kokkulepe allkirjad. Arstide liidu üks olulisemaid eesmärke lõppeval aastal on täidetud. Üle hulga aja tulime toime ilma lepitaja sekkumiseta. Läbirääkijad tunnevad üksteist üsna hästi ja tunnetavad aina paremini ka partnerite võimalusi ja vajadusi.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee