Meditsiiniuudised  • 27 märts 2019 05:00
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Otsustustugi kergendab perearstide tööd

Haigekassa on hankimas tervishoiu otsustustuge, mis kergendaks perearstide tööd, kel täna on enne patsiendile diagnoosi panemist vaja palju eri süsteemides asuvat infot läbi töötada, kuirjutab Haigekassa juhatuse liige Karl-Henrik Peterson.

Haigekassa juhatuse liige Karl-Henrik Peterson  Foto: Haigekassa

Otsustustugi on rakendus, mis analüüsib andmeid, selleks et aidata tervishoiutöötajal teha otsuseid, mis parandavad patsiendi jaoks ravi kvaliteeti. Otsustustoe vajadust hindavad perearstid kõrgeks ning haigekassa soetab lahenduse tihedas koostöös perearstidega.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee