Aet Trisberg • 25 aprill 2019 12:40
Jaga lugu:
Intervjuu
Ainult tellijale

EAÜS president: noor arst tahab Eestisse tööle jääda

Äsja Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi (EAÜS) presidendiks valitud Ann Leen Mahhov räägib intervjuus Meditsiiniuudistele, et noor arst tahab Eestisse tööle jääda, kuid takistusena näeb ta piiratud võimalusi üldarstina töötamiseks ning residentuuri lõpetajate nappe võimalusi linnas erialast tööd leida.

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi (EAÜS) presidendiks valitud Ann Leen Mahhov on oma ametiajal seadnud fookuse organisatsioonidevahelise koostöö arendamisele.  Foto: Karl Oliver Tomson

Miks kandideerisid EAÜS presidendiks?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee