Aet Trisberg • 26 aprill 2019 10:01
Jaga lugu:
Intervjuu
Ainult tellijale

Riina Sikkut: mul väga vedas selle aastaga

Viimaseid päevi ametis olev tervise- ja tööminister Riina Sikkut rääkis intervjuus Meditsiiniuudistele, mida ta peab oma ametiaja olulisemateks saavutusteks ning mida arvab tervise- ja tööministri vastutusala paigutamisest sotsiaalministri alla.

Tervise- ja tööminister Riina Sikkut jõudis ametis olla mõni päev vähem kui üks aasta.  Foto: Johannes Arro

Olete ligi aasta aega olnud ametis. Mida peate selle ametiaja olulisemateks saavutusteks?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee