• 15.09.16, 14:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Diabeedirohu GlucaGen partii FS6X796 kutsutakse tagasi

Novo Nordisk A/S kutsub Eestis tagasi GlucaGen 1 mg HypoKit partii FS6X796, mis on kõlblik kuni 2018 august.
GlucaGen 1 mg HypoKit.
  • GlucaGen 1 mg HypoKit.
Selles partiis võib üksikutel süstaldel nõel olla lahti tulnud, mistõttu ravimit ei saa süstida.

Seotud lood

Ravimiuudised
  • 09.01.18, 10:00
Novo Nordisk tegi ostupakkumise Belgia biotehnoloogiafirmale
Taanis tegutsev insuliinitootja Novo Nordisk tegi 2,6 miljardi euro suuruse ostupakkumise Belgia biotehnoloogiaettevõttele Ablynx.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.11.25, 10:05
Hilja alustada? Arstid kutsuvad üles teadlikumale pereplaneerimisele
14. novembril toimus Tallinnas Mövenpicki konverentsikeskuses Eesti Viljatusravi ja Embrüoloogia Seltsi sügisseminar „Kuidas viljakuskell tiksub?“. Konverentsil osales sadakond meditsiinitöötajat - kokku olid tulnud naistearstid, viljatusraviga seotud spetsialistid ja reproduktiivmeditsiiniga seotud teadlased.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele