Kadi Heinsalu • 28 märts 2018 12:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Uus ravim A-hemofiilia patsientidele

Kadri Mägi-Lehtsi, Roche Eesti OÜ tegevjuht.  Foto: ÄP: Andras Kralla

Euroopa Komisjon kinnitas Roche ravimi Hemlibra (emitsizumab) müügiloa inhibiitoritega A-hemofiilia patsientidele, teatas ettevõte.

Ravimit Hemlibra (emitsizumab) manustatakse kord nädalas nahaalusena. Selle ravitulemused kahes III faasi kliinilises uuringus olid Roche esindaja kinnitusel paremad kui eelnevad möödamineva aktiivsusega ravimid ja seda nii lastel, noorukitel kui ka täiskasvanutel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee