31 august 2018 11:00
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Uuringu tulemused: empagliflosiini lisamine insuliinile 1. tüüpi suhkurtõve puhul

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Boehringer Ingelheim ja Lilly annavad teada positiivsetest tulemustest olulises III faasi uuringus, kus hinnati empagliflosiini lisamist insuliinile 1. tüüpi suhkurtõvega patsientidel.

Ingelheim, Saksamaa ja Indianapolis, USA, 25. juuni 2018 – Boehringer Ingelheim ja Eli Lilly and Company (NYSE: LLY) andsid täna teada, et mõlemas EASE III faasi programmi juhuslikustatud uuringus, kus hinnati empagliflosiini kombineerimist insuliinraviga 1. tüüpi suhkurtõvega täiskasvanud patsientidel, saavutati esmane tulemusnäitaja. Esmane tulemusnäitaja, milleks oli platseeboga võrreldes HbA1c sisalduse muutus võrreldes algseisuga 26 nädalat kestnud ravi käigus, saavutati kõikide uuritud empagliflosiiniannuste (2,5, 10 ja 25 mg) korral.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee