19 september 2018 09:34
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Roche on Dow Jonesi indeksi järgi maailma kõige jätkusuutlikum tervishoiuettevõte

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Dow Jonesi indeksi järgi kuulutati Roche 10. korda maailma kõige jätkusuutlikumaks tervishoiuettevõtteks farmaatsiatoodete, biotehnoloogia ja bioteaduste sektoris.

Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indeks (DJSI) on investorite seas kõige prestiižsem ülemaailmne jätkusuutlikkuse hindamise edetabel. Dow Jonesi jätkusuutlikkuse indekseerimine põhineb mahukal analüüsil ligi 20 eri kategoorias, sh majandusliku, keskkonnaalase ja sotsiaalse vastutusega seotud valdkondades.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee