Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Esimene kahte bioloogilist ravimit omavahel võrdlev III faasi uuring põletikulise soolehaigusega patsientidel

Esimeses seni läbi viidud bioloogiliste ravimite otsese võrdluse kliinilises uuringus haavandilise koliidiga patsientidel saavutati vedolizumabiga (Entyvio ®) suurem kliinilise remissiooni määr võrreldes adalimumabiga (Humira ®).

Vedolizumab on mõõduka kuni raske aktiivse haavandilise koliidiga patsientidel efektiivsem kui adalimumab kliinilise remissiooni ja limaskesta paranemise saavutamisel 52. nädalal.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee