(Sisuturundus) Saage tuttavaks – i-mop!

Täissuuruses põrandapesumasin, mis on sama paindliku liikumisega kui mopp!

Ikka veel puhastatakse kuni 70% kõigist põrandapindadest mopi ja ämbri abil käsitsi. See on aeganõudev, töömahukas ja väsitav tegevus ning põrand ei saa kunagi nii puhtaks nagu tahaksite. Miks? Sest siiani on põrandapesuseadmeid tehtud vaid suurte ruumide jaoks.

Oleme tavalist täissuuruses põrandapesumasinat igast küljest kahandanud, ent seejuures jätnud töölaiuse samaks ja muutnud seadme ülihästi manööverdatavaks. Kas suudate ette kujutada põrandapesumasinat, millega saab puhastada laudade, lettide ja kraanikausside alt ning mis suudab end ühe koha peal 180 kraadi pöörata?

Põrandapesumasinat, mille saate endaga trepist üles või alla minnes kaasa võtta? Põrandapesumasinat, mis mahub hõlpsasti kappi? Põrandapesumasinat, mida ei pea aku laadimiseks nurka seisma jätma? Nüüd on see võimalik!

Paindlik ja kiire

i-mopi kahe kiirharjaga pesu- ja kuivatuspea töölaius on 46 cm. Seda on samapalju kui tavalisel järelkäidaval põrandapesumasinal, ent kasutusvõimalusi on konkurentsitult rohkem. Kaks vastastikku pöörlevat harja tagavad töömugavuse ja võimaldavad juhtida masinat ka ühe käega. Puhastada saab mööbli ümbert ja alt – just nagu mopiga. Harjapaarid on lihtsalt vahetatavad ning eri otstarveteks on saadaval mitmesugused harjad ja kettad. Üle 350 p/min pöörlemiskiiruse ja 22 kg harjasurvega i-mop puhastab kiiresti, selle jõudlus on rohkem kui 1000 ruutmeetrit tunnis.

Vähemaga rohkem!

Kiirvahetatavad liitiumioonakud teevad i-mopist väsimatu puhastaja. See töötab ühe laadimisega üle tunni ja aku kiirlaadimiseks kulub samuti umbes tund. Suurteks töödeks piisab kahest akukomplektist ja i-mop ei peatu hetkekski. Kuni ühe akukomplektiga töötatakse, teine laeb. Nii saab sama masinaga puhastada hommikust õhtuni või isegi ööpäev läbi. Ei mingit juhtmetesse komistamist ega juhtmepuntraid, lülita vaid sisse ja töö võib alata.

Kergelt külge, kergelt ära!

Täitmine ja tühjendamine on lihtne tänu eemaldatavatele lahusepaakidele. Ei mingeid täitmisjaamu – vett saab kähku igast kraanist. Eri puhastuskemikaale on mugav vaid mõne sekundiga vahetada, klõpsa lihtsalt teine paak külge. i-mop kulutab ka üllatavalt vähe vett, nii et vahel ei ole suurus tõepoolest oluline.

Lülita ja läheb!

See masin doktorikraadi ei nõua, vajalikud programmid on juba paigas. Soovitava töörežiimi saab valida lihtsa pöördnupuga. Lisaks tavalisele pesule ja kuivatusele on olemas spetsiaalsed süvapuhastuse pesurežiimid. Ökorežiim võimaldab töötada eriti väikese veekuluga, säästes tundlikke põrandakatteid liigsest leotamisest.

Alati lähedal!

i-mop on disainitud võimalikult ruumisäästlikuks. Kui seda parajasti ei kasutata, mahub see lähimasse kappi. Seda on lihtne astmetest ja treppidest üles-alla liigutada. Kui see tundub siiski liiga raske, saab alati akud ja veepaagi maha võtta. See koristusmasin mahub kenasti ka tavalisse sõiduautosse. Olgu töö milline tahes, i-mop on alati su lähedal ja sinuga kaasas.

Lisainfo saamiseks kirjuta või helista meile!

Kontakt: kp.ee/B2B/

Ametlik maaletooja Baltikumis: EcoCare OÜ | Ametlik edasimüüja Eestis: Kodupaber AS

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.