Sisearstide seltsi seminaril tõdeti, et sepsis on muutumas sisemeditsiini tavapäraseks osaks.
Eesti Sisearstide Seltsi (ESAS) tänavust seminar-nõupidamistpeeti Pärnu kontserdimajas. Kuulati eriteemalisi ettekandeid-konverentsil osalenud võisid jälgida ravimfirmade Astra-Zeneca jaSanofi-Aventis satelliitsümpoosione.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele