12. augustil peeti Pärnumaal Lemmetsal järjekorras juba kümnes AstraZeneca korraldatud residentide seminar.
AstraZeneca Eesti esinduse avalike suhete spetsialisti JanikaNurmelaidi teatel keskenduvad alates 2001. aastast kaks kordaaastas toimuvad residentide kokkusaamised traditsiooniliselt mõneleaktuaalsele teemale meditsiinis. Seekordse suveseminari teemaks olikaasaegse meditsiini “Figaro” - ß-blokaator.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele