Elektroentsefalograafia–videojälgimise palat epilepsiahaigetele on Tartu närvikliinikus uus asi, esimesed uuringud tehti seal detsembris.
Elektroentsefalograafia (EEG)-videojälgimise (kaEEG-videotelemeetria) palat epilepsiahaigetele on Tartunärvikliinikus suhteliselt uus asi. Esimesed uuringud tehti sealläinud aasta detsembris.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele