Põhja-Eesti regionaalhaiglas möödunud aasta novembris tehtud küsitluse järgi oli oma tööga rahul või väga rahul 61 protsenti vastanutest.
Põhja-Eesti regionaalhaiglas möödunud aasta novembris tehtudküsitluse järgi oli oma tööga rahul või väga rahul 61 protsentivastanutest- kirjutasid küsitluse korraldajad Kaja Põlluste ja EdaMerisalu märtsikuu Regionaalhaigla Kuukirjas.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele