11. mail Vanemuise kontserdimajas toimunud Tartu ülikooli kliinikumi aastakonverents 2006 “Tiigrihüpe Eesti tervishoius” oli sedakorda jagatud kahte sessiooni: “E-tervishoiu keskkond: ootused ja lootused” ning “E-argipäev haiglates”.
11. mail Vanemuise kontserdimajas toimunud Tartu ülikoolikliinikumi aastakonverents 2006 “Tiigrihüpe Eesti tervishoius” olisedakorda jagatud kahte sessiooni: “E-tervishoiu keskkond: ootusedja lootused” ning “E-argipäev haiglates”.

Seotud lood

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Meditsiiniuudised esilehele